'School' musical
Wat hebben we een mooie, beladen, intensieve periode achter de rug.
Van het prille idee, de intense voorbereidingen die volgden, het voortdurend oefenen met de kinderen groot en klein doorheen het schooljaar, tot het optreden in drie voorstellingen. De kinderen groeiden en bloeiden open, om uiteindelijk te schitteren op het grote podium. Wat een talenten op vbs de Watermolen, onvergetelijke musical voorstellingen, wat zijn we trots!
Dank aan de werkgroep, het voltallig team, de leden ouderraad vbs de Watermolen, (groot)ouders, interne en externe medewerkers voor jullie hulp en inzet.
Het is niet eenvoudig om zo’n aantal kinderen een plaatsje op het podium te geven. Er kwamen een 1000 mensen kijken. Je begrijpt dat de zenuwen toch echt wel gespannen stonden.
Een ‘musical’ was ook voor ons een nieuw gegeven. Het eerste schoolfeest dat niet doorging op onze school. Voor het eerst op verplaatsing, weg van onze vertrouwde Watermolen.
Een theatermusical is een vorm van theater die muziek, liedjes, gesproken dialogen en dans combineert.
Iedereen kreeg zijn plaatsje in dit gebeuren. Wat was dit leerrijk en spannend voor onze leerlingen,….maar o zo fijn!
Genieten jullie mee van de talrijke sfeerfoto’s, voor en achter de schermen.