Laatst aangepast op 17 oktober 2019
   
   SCHOOLJAAR 2019-2020
   
 vrijdag 11 oktober  start projectweek 'PIRAMINDER' 
   toonmoment op het podium - 14.40u
   
 maandag 14 oktober  6de CLB medisch onderzoek - VM
 dinsdag 15 oktober  5de bezoek Vaart (voedselbedeling) Kortrijk - NM
 woensdag 16 oktober  3AB bezoek aan De Bazaar, projectweek
 donderdag 17 oktober  1ste - 2de - 3de zwemmen - VM
   6de naar Spes Nostra secundair (groep 1) 
   ivm projectweek (picknick mee) - VM
   6de naar Spes Nostra secundair (groep 2) 
   ivm projectweek (picknick mee) - NM
 vrijdag 18 oktober  Dag van de jeugdbeweging, iedereen met uniform naar school!
   5de zwemmen - NM
   5de & 6de bezoek Bio-Planet + fiets meebrengen - VM
   afsluit projectweek - rommelmarkt 15u-18u
   vooraf inschrijven, secretariaat
 zaterdag 19 oktober  spookjestocht, welkom vanaf 16.30u - De Warande
   
 maandag 21 oktober  2AB bezoek BIB - VM
   1ABC naar het asiel - NM
 dinsdag 22 oktober  3AB grootouderfeest - NM
 donderdag 24 oktober  1ste - 2de - 4de leerjaar zwemmen - VM
   klasfoto's en individuele foto's --> verplaatst naar dinsdag 12/11
   B0 K3 turnen samen met senioren uit De Branding - NM
   infomoment instappers 4/11 - kleuterzaal - 16.15u
 vrijdag 25 oktober  5de zwemmen - NM
   
 maandag 28 oktober  herfstvakantie
   
 maandag 4 november  instapdag nieuwe kleuters
 dinsdag 5 november  3AB Alles met de bal, sporthal Lange Munte - NM
 donderdag 7 november  1ste - 2de - 4de zwemmen - VM
   3AB BIB bezoek
   personeelsvergadering - 16.15u
   geen studie (4-5-6)
 vrijdag 8 november  6de zwemmen - NM
   
 maandag 11 november  Wapenstilstand - geen school - geen naschoolse sport
 dinsdag 12 november  klasfoto's en individuele foto's 
   vergadering ouderraad - 20.00u
 donderdag 14 november  1ste - 2de - 3de zwemmen - VM
 1ABC spreker van de politie (ouder) op bezoek - NM
 vrijdag 15 november  6de zwemmen - NM
   
 donderdag 21 november  1ste - 2de - 3de zwemmen - VM
   Bo K3 turnen met senioren uit De Branding - NM
 vrijdag 22 november  5de zwemmen - NM
   weekend vormelingen - Merkenveld
   
 maandag 25 november  pedagogische studiedag
   vrije dag voor alle leerlingen
   geen naschoolse sport
 woensdag 27 november  3B bezoek aan IMOG 
 donderdag 28 november  K3A Bokkeslot - VM
   1ste - 2de - 3de zwemmen - VM
   4AB grootouderfeest - De Vonke - NM
 vrijdag 29 november  K3B Bokkeslot - VM
   3A bezoek aan IMOG - VM
   5de zwemmen - NM
   
 dinsdag 3 december  personeelsvergadering - 16.15u
   geen studie (4-5-6)
   naschoolse sport: balspelen/balsporten, les 10, laatste les
 donderdag 5 december  1ste - 2de - 3de - 4de  geen zwemmen - VM
   Sint op school
   naschoolse sport: turnen, les 10, laatste les
 vrijdag 6 december  6de bezoek museum 1302  (picknick mee) - VM
   5de - 6de geen zwemmen
   naschoolse sport: kleuterturnen, les 10, laatste les
   
 woensdag 11 december  vergadering ouderraad - 20.00u
 donderdag 12 december   1ste - 2de - 3de - 4de geen zwemmen - VM
 vrijdag 13 december  5de - 6de geen zwemmen - NM
   
 woensdag 18 december  6de evaluatiegesprekken (deel 1) - NM
 donderdag 19 december  1ste - 2de - 3de - 4de geen zwemmen - VM
   1ABC kerstknutselen met (groot)ouders - NM
   evaluatiegesprekken K1 tem 6 (deel 2)
 vrijdag 20 december  5de - 6de geen zwemmen - NM
   
 maandag 23 december  kerstvakantie
   
 maandag 6 januari  instapdag nieuwe kleuters
   4AB start sportklas tem vrijdag 10/01
   1ABC 2AB Kronkeldiedoe, sporthal Lange Munte - NM
   naschoolse sport: omnisport, les 10, laatste les
 dinsdag 7 januari  4AB sportklas
   personeelsvergadering - 16.15u
   geen studie (4-5-6)
 woensdag 8 januari  4AB sportklas
 donderdag 9 januari  4AB sportklas
   3de zwemmen - VM
   geen zwemmen voor 1-2
   3AB naar de BIB - NM
 vrijdag 10 januari  4AB sportklas
   6de zwemmen - NM
   
 maandag 13 januari  2AB naar de BIB - VM
 donderdag 16 januari   4de zwemmen - VM
   geen zwemmen voor 1-2
   1ABC ouderavond, op weg naar de eerste communie - kerk - 19.30u
 vrijdag 17 januari  6de zwemmen - NM
   
 donderdag 23 januari  4de zwemmen - VM
   geen zwemmen voor 1-2
   Bo K3 turnen met senioren uit De Branding - NM
   vergadering ouderraad - 20.00u
 vrijdag 24 januari  vrije dag 
   
 woensdag 29 januari   pedagogische studiedag
   vrije dag voor alle leerlingen
 donderdag 30 januari  4AB schoolreis 
 vrijdag 31 januari  K3AB grootouderfeest 
   5de zwemmen - NM
 zondag 2 februari  1ABC, 1ste instapviering, Eerste Communie - kerk - 9.00u
   
 maandag 3 februari  instapdag nieuwe kleuters
 donderdag 6 februari  1ste - 2de - 3de zwemmen - VM
   2B bezoek De Branding - NM
   personeelsvergadering - 16.15u
   geen studie (4-5-6)
 vrijdag 7 februari  2AB grootouderfeest, gezond aperitieven - 10.30u-11.30u
   5de zwemmen - NM
   
 donderdag 13 februari  1ste - 2de - 4de zwemmen - VM
   2A bezoek aan De Branding (fruitsalade en soep maken) - NM
   6de naar Gent - Beroepenhuis 
 vrijdag 14 februari  1A naar de BIB - VM
   6de zwemmen - NM
   
 maandag 17 februari  2A bezoek station + frietjes eten - VM
 woensdag 19 februari  5de Eurosongfestival met bewoners uit De Branding 
   infoavond inschrijving, kinderen geboren in 2018 - 19.00u
 donderdag 20 februari  1ste - 2de - 4de zwemmen - VM
   5de grootoudersfeest, Eurosongfestival - NM
 vrijdag 21 februari  1B naar de BIB - VM
   6de zwemmen - NM
   
 maandag 24 februari  krokusvakantie
   
 maandag 2 maart  instapdag nieuwe kleuters
   2B bezoek station + frietjes eten - VM
   vergadering ouderraad - 20.00u
 dinsdag 3 maart  K3AB Rollebolle, sporthal Lange Munte - NM
   personeelsvergadering - 16.15u
   geen studie (4-5-6)
 donderdag 5 maart  1ste - 2de - 3de zwemmen - VM
   3AB naar de BIB - NM
 vrijdag 6 maart  1C naar de BIB - VM
   5de zwemmen - NM
 zondag 8 maart  1ABC, 2de instapviering Eerste Communie - kerk - 9.00u
   
 woensdag 11 maart  pedagogische studiedag 
   vrijde dag voor alle leerlingen
 donderdag 12 maart  1ste - 2de - 3de zwemmen - VM
 vrijdag 13 maart  5de zwemmen - NM
   
 maandag 16 maart  2AB naar de BIB - VM
 woensdag 18 maart  1ABC grootouderfeest (deel 1)
   
 donderdag 19 maart  1ste - 2de - 4de zwemmen - VM
   1ABC grootoderfeest (deel 2) - NM
 vrijdag 20 maart  6de zwemmen - NM
   
 donderdag 26 maart  1ste - 2de - 4de zwemmen
 vrijdag 27 maart  6de zwemmen - NM
   
 donderdag 2 april  1ste - 2de - 3de zwemmen - VM
   6de evaluatiegesprekken (deel 1)
 vrijdag 3 april  5de zwemmen - NM
   
 maandag 6 april  paasvakantie
   
 maandag 20 april  instap nieuwe kleuters
 dinsdag 21 april  personeelsvergadering - 16.15u
   geen studie (4-5-6)
   vergadering ouderraad - 20.00u
 donderdag 23 april  1ste - 2de - 3de zwemmen - VM
 vrijdag 24 april  5de zwemmen - NM
 zaterdag 25 april   VORMSEL - 11.00u
   
 Donderdag 30april  1ste - 2de - 4de zwemmen - VM
   BO K3 turnen met senioren uit De Branding - NM
 vrijdag 1 mei   Dag van de arbeid, feestdag - geen school
 zaterdag 2 mei   EERSTE COMMUNIE - kerk - 9.30u
   
 maandag 4 mei   2AB naar de BIB - VM
 donderdag 7 mei  1ste - 2de - 4de zwemmen - VM
   3AB naar de BIB - NM
 vrijdag 8 mei   6de zwemmen - NM
   
 donderdag 14 mei  1ste - 2de - 4de zwemmen - VM
   3AB uitstap Bergelen - NM
 vrijdag 15 mei  6de zwemmen - NM
   
 maandag 18 mei  1A (deel), 1B en 4A naar de BIB - VM
 donderdag 21 mei  Hemelvaart, feestdag - geen school
 vrijdag 22 mei  vrije dag - geen school
   
 maandag 25 mei  instap nieuwe kleuters
   1C (deel), 1B en 4B naar de BIB - VM
 dinsdag 26 mei  personeelsvergadering - 16.15u
   geen studie (4-5-6)
 donderdag 28 mei  1ste - 2de zwemmen (laatste les) - VM
   5de zwemmen - NM
   
 zondag 31 mei   Pinksteren, feestdag
   
 maandag 1 juni  Pinksterenmaandag - geen school
 dinsdag 2 juni  5de en 6de bosklassen tem 5/06 (bussen ok)
 donderdag 4 juni  3AB 4AB schoolreis, Planckendael
   geen zwemmen (1-2-3-4)
 vrijdag 5 juni  geen zwemmen (5-6)
   
 woensdag 10 juni  vergadering ouderraad - 20.00u
 donderdag 11 juni  geen zwemmen (1-2-3-4)
 vrijdag 12 juni  geen zwemmen (5-6)
   
 donderdag 18 juni  K3 schoolreis Woeste Willem en Borias
   geen zwemmen (1-2-3-4)
 vrijdag 19 juni  2AB bezoek BIB - VM
   geen zwemmen (5-6)
   
 maandag 22 juni  3AB naar de BIB - NM
 dinsdag 23 juni  K3AB feestelijke activiteiten - 18.00u
 donderdag 25 juni  geen zwemmen (1-2-3-4)
   6de afscheidsreceptie - 19.30u
 vrijdag 26 juni  geen zwemmen (5-6)
   
 maandag 29 juni  evaluatiegesprekken K1 tem 5de - vanaf 16.00u
 dinsdag 30 juni  school eindigt om 11.35u 
   opvang tot 12.30u
   personeelsvergadering - 12.30u
   
 maandag 3 juni  start zomervakantie